• Nauji reikalavimai gaminių tiekėjams dėl SCIP duomenų bazės ir informacijos teikimo naujovės pagal CLP reglamento VIII priedą
  Data: 2021 11 30     Pradžia: 10:00

  Seminare pranešimus skaitys ir į dalyvių klausimus atsakys, dalinsis savo žiniomis ir patarimais: Monika Avižienė, Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus vyriausioji specialistė, Agnė Janonytė, Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus vyriausioji specialistė.

  Seminaro data: 2021 m. lapkričio 30 d.
  Seminaras vyks nuotoliniu būdu. Visą prisijungimui reikalingą informaciją užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime atskiru el. laišku.

  Seminaras aktualus cheminių medžiagų gamintojams, importuotojams, surinkėjams ir platintojams.

  PROGRAMA

  10.00-11.30   Gaminių tiekėjų pareigos - pranešimo teikimas į SCIP duomenų bazę

  Nuo 2021 m. sausio 5 d. gaminių tiekėjams atsirado nauja teisinė pareiga - pranešimo teikimas į SCIP duomenų bazę. Taigi, jeigu esate gaminio gamintojas, importuotojas ar platintojas ir tiekiate gaminius, kuriuose yra labai didelį susirūpinimą keliančių medžiagų iš Kandidatinio sąrašo ir jeigu jų koncentracija viršija 0,1 % gaminio masės, privalote pateikti pranešimą į SCIP duomenų bazę. Susitikimo dalyviai bus supažindinti su pareigos atsiradimo teisiniu pagrindu bei kam ši pareiga taikoma ir kada, taip pat bus nurodoma, kokia informacija privalo būti pateikiama, rengiant SCIP pranešimą, bei kokie įrankiai turi būti naudojami pranešimo parengimui ir pateikimui.

  11.30-11.45   Atsakymai į dalyvių klausimus, konsultacijos

  11.45-12.15   Pertrauka

  12.15-13.45   Informacijos teikimas apie pavojingus mišinius apsinuodijimų centrams pagal CLP reglamento VIII priedą. Pavojingų mišinių ženklinimas UFI kodu.

  Pranešimas skirtas pavojingų cheminių mišinių importuotojams ir tolesniems naudotojams, kurie mišinius tiekia Europos Sąjungos (ES) rinkai. Nuo 2021 m. sausio 1 d. pradedamas taikyti CLP reglamento VIII priedas, kuris įpareigoja pateikti suderintą informaciją apie pavojingus ES rinkai tiekiamus mišinius ir atitinkamai juos paženklinti. Pranešimo metu pareigų turėtojams bus pateikta ši informacija: UFI kodo kūrimas ir nurodymas ant produkto, prisijungimas prie informacijos teikimo portalo (ECHA Submission portal) ir duomenų valdymas, dokumentacijos sukūrimas, pateikimas, atnaujinimas, ES šalių priimti sprendimai dėl CLP VIII priedo taikymo.

  13.45-14.00   Atsakymai į dalyvių klausimus, konsultacijos

  Konsultacinis seminaras. Jei iš įmonės dalyvauja 1 asmuo, dalyvio mokestis - 120 Eur (+PVM). Jei iš įmonės dalyvauja 2 asmenys ir daugiau, mokestis kiekvienam dalyviui - po 105 Eur (+PVM). kainą įskaičiuota metodinės medžiagos komplektas (el. formatu), el. dalyvio pažymėjimas. Užpildytą registracijos anketą prašytume siųsti el. p. info@ziniuera.lt, arba užpildykite žemiau esančią registracijos anketą. Užsiregistruoti į seminarą galite ir tel. (8 5) 205 1492, 8 699 98531, 8 699 98350

  Registracijos anketa

  Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti visus anketos laukelius, pažymėtus žvaigždute (*).
  Jei renginyje ketina dalyvauti daugiau nei 3 asmenys, dalyvių pavardes prašome įrašyti laukelyje „Papildoma informacija“.  
  Jei dalyvaujate kaip fizinis asmuo, vietoje įmonės pavadinimo nurodykite dalyvaujančio asmens vardą ir pavardę.

   

   
   
   

   
  Sutinku gauti informaciją apie „Žinių era“ organizuojamus mokymus, išankstines renginių kainas*:  Į viršų