• Darbuotojų atstovų veikla ir garantijos
  Data: 2022 03 04     Pradžia: 10:00

  Lektorė - dr. Vida Petrylaitė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentė.

  Mokymų data: 2022 m. kovo 4 d.
  Mokymų vieta: vyks Vilniuje arba nuotoliniu būdu. Apie mokymų formatą užsiregistravusius dalyvius informuosime atskiru el. laišku.

  Mokymai skirti darbo tarybų nariams, taip pat profesinių sąjungų atstovams. Kartu mokymai naudingi ir darbdavių atstovams, kurių darbovietėse yra veikiančios darbo tarybos arba profesinės sąjungos.

  Mokymų metu bus aptariami darbo tarybų ir profesinių sąjungų veiklos praktiniai aspektai, pateikiamos rekomendacijos dėl Darbo kodekso ir kitų teisės aktų taikymo darbuotojų atstovų veiklos srityse, pristatoma naujausia teismų praktika, aktuali darbuotojų atstovų bei darbdavių veiklai ir santykiams. 

  Mokymų programa

  1. Darbo tarybos sudarymo prielaidos.
  Darbo tarybos rinkimai; santykis su darbovietėje veikiančia profesine sąjunga ar sąjungomis; ar kelios profesinės sąjungos; rinkimų procedūros ir jų terminai.

  2. Darbo tarybos ir profesinių sąjungų atstovų teisės ir pareigos.
  Pagrindiniai darbo tarybos ir profesinė sąjungos veiklos principai; atstovavimo individualiems darbuotojams galimybės; darbdavio ir darbo tarybos bendradarbiavimo įforminimas; darbo tarybos ir profesinės sąjungos tarpusavio santykis.

  3. Informavimo ir konsultavimo procedūros.
  Kada turi būti vykdomas informavimas ir konsultavimas; kuo skiriasi šios procedūros, koks jų turinys; atsakomybė darbdaviui, pažeidusiam informavimo ir konsultavimo procedūras.

  4. Darbo tarybų ir profesinių sąjungų atstovų garantijos
  Bendros ir individualios garantijos; apsauga nuo nepagrįsto darbo sutarties nutraukimo.

  Papildoma informacija:
  Mokymų pradžia: 10.00
  Mokymų trukmė: 10.00-13.15 (4 akad. val.)
  Pertrauka: 11.30-11.45

  Dalyvio mokestis - 90 Eur (PVM netaikomas). Į kainą įskaičiuota metodinės medžiagos komplektas (el. formatu), el. dalyvio pažymėjimas. Užpildytą registracijos anketą prašytume siųsti el. p. info@ziniuera.lt, arba užpildykite žemiau esančią registracijos anketą. Užsiregistruoti į seminarą galite ir tel. (8 5) 205 1492, 8 699 98531, 8 699 98350.  

  Registracijos anketa

  Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti visus anketos laukelius, pažymėtus žvaigždute (*).
  Jei renginyje ketina dalyvauti daugiau nei 3 asmenys, dalyvių pavardes prašome įrašyti laukelyje „Papildoma informacija“.  
  Jei dalyvaujate kaip fizinis asmuo, vietoje įmonės pavadinimo nurodykite dalyvaujančio asmens vardą ir pavardę.

   

   
   
   

   
  Sutinku gauti informaciją apie „Žinių era“ organizuojamus mokymus, išankstines renginių kainas*:  Į viršų