• Darbuotojo atmintinė tvarkant asmens duomenis: duomenų saugumas, saugumo pažeidimai, duomenų subjektų teisės ir asmeninė darbuotojo atsakomybė. Ką būtina žinoti?
  Data: 2024 03 29     Pradžia: 09:30

  Įmonės tiesiogiai Bendrajame duomenų apsaugos reglamente (BDAR) yra įpareigotos užtikrinti, kad visi darbuotojai, kuriems leista dirbti su asmens duomenimis, būtų apmokyti ir instruktuoti kaip tai atlikti.

  Seminaro data: 2024 m. kovo 29 d. 

  Seminaro vieta: vyks nuotoliniu būdu.
  Mokymų trukmė: 9.30-15.00 (6 akad. val.)
  Pertraukų laikas: 11.00-11.15; 12.45-13.30

  Šių mokymų programa yra orientuota į šios duomenų valdytojų ir duomenų tvarkytojų prievolės įgyvendinimą - įmonės, sudariusios galimybę savo darbuotojams dalyvauti šiose mokymuose, bus įgyvendinusios minėtą prievolę.
  Patartina sudaryti galimybę dalyvauti mokymuose ir tiems darbuotojams, kurie vienaip ar kitaip susiduria su asmens duomenų saugumo pažeidimais, taip pat kurie turi tiesioginį kontaktą su duomenų subjektais, ar dalyvauja įgyvendinant duomenų subjektų teises.

   

  Seminarą ves ir savo žiniomis dalinsis lektorė Daiva Tamulionienė, asmens duomenų teisės ekspertė, advokatų profesinės bendrijos „iLAW" vyresnioji teisininkė. Daugiau nei per 15 darbo metų Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje lektorė įgijo patirties įvairiose darbo pozicijose.

  Programa

  1. Darbuotojo asmeninis indėlis užtikrinant organizacijos asmens duomenų saugumą: ką svarbu žinoti darbuotojui, kai jam patikėtas asmens duomenų tvarkymas?

  2. Darbuotojo vaidmuo asmens duomenų saugumo pažeidimų valdyme.

  3. Duomenų subjektų teisių įgyvendinimas ir darbuotojų indėlis bei atsakomybė.

  4. Svarbiausi aspektai, atliekant pakeitimus asmens duomenų tvarkyme, pasitelkiant naujus paslaugų teikėjus, duomenų tvarkytojus.

  5. Asmeninė darbuotojo atsakomybė įgyvendinant asmens duomenų tvarkymo reikalavimus organizacijos veikloje: ar už asmens duomenų tvarkymo pažeidimus atsako darbuotojas ir kokiais atvejais atsako?

  6. Duomenų apsaugos pareigūnas, už duomenų apsaugą atsakingas asmuo ir darbuotojas: jų vaidmenys ir užduotys.


  Dalyvio mokestis: jei dalyvauja vienas asmuo, dalyvio mokestis - 120 Eur (+PVM), jei du asmenys ir daugiau, dalyvio mokestis kiekvienam dalyviui - tik po 105 Eur (+PVM). Į kainą įskaičiuota metodinės medžiagos komplektas (el. formatu), el. dalyvio pažymėjimas. Jei pageidaujate dalyvauti, prašytume užpildyti žemiau esančią registracijos anketą. Užsiregistruoti į seminarą galite ir tel. (8 5) 205 1492, 8 699 98531, 8 699 98350.

  Registracijos anketa

  Norėdami užsiregistruoti, prašome būtinai užpildyti visus anketos laukelius, pažymėtus žvaigždute (*).
  Jei renginyje ketina dalyvauti daugiau nei 3 asmenys, kitų dalyvių pavardes prašytume įrašyti laukelyje „Papildoma informacija“.  
  Jei dalyvaujate kaip fizinis asmuo, vietoje įmonės pavadinimo nurodykite dalyvaujančio asmens vardą ir pavardę. Jei nepavyksta užsiregistruoti internetu, registruokitės tel. 8 699 98531, 8 699 98350 arba rašykite el. p. info@ziniuera.lt

   

   
   
   

   
  Sutinku gauti informaciją apie „Žinių era“ organizuojamus mokymus, išankstines renginių kainas*:  Į viršų