• Profesinės sąjungos: statusas, funkcijos, kolektyvinių sutarčių sudarymo ir taikymo ypatumai
  Data: 2023 11 22     Pradžia: 13:00

  Lektorė - doc. dr. Vida Petrylaitė, VU Teisės fakultetas, Privatinės teisės katedra.

  Mokymų data: 2023 m. lapkričio 22 d.
  Mokymų laikas: 13.00-16.15 val. (4 akad. val.)
  Pertrauka: 14.30-14.45 val.
  Mokymai vyks nuotoliniu būdu.

  Mokymai skirti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus atstovams, susiduriantiems su darbuotojų atstovų - profesinių sąjungų veikla, taip pat norintiems susipažinti su pagrindiniais kolektyvinių derybų ir kolektyvinių sutarčių reguliavimo principais.

  Mokymų metu bus aptariami aktualiausi profesinių sąjungų veiklos aspektai: profesinių sąjungų statuso ypatumai, įgaliojimai, santykiai su darbdaviu ir kitais darbuotojų atstovais (darbo taryba), teisės ir pareigos, informavimo ir konsultavimo procedūrų ypatumai. Antroje seminaro dalyje akcentuojama išskirtinė profesinių sąjungų kompetencija - kolektyvinių derybų vedimas, kolektyvinių sutarčių sudarymas, jų taikymo ypatumai. Mokymuose bus aptariamas aktualiausias teisinis reguliavimas, pristatoma aktuali teismų praktika, pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir patarimai.

  Temos:
  1. Profesinės sąjungos: jų statusas, profesinių sąjungų padalinių statusas, pagrindinės profesinių sąjungų funkcijos
  2. Profesinių sąjungų, darbo tarybų ir darbdavių santykiai: profesinių sąjungų ir darbo tarybų tarpusavio santykis (formavimas, funkcijų pasidalijimas); profesinių sąjungų vaidmuo vykdant informavimo ir konsultavimo procedūras
  3. Kolektyvinės derybos ir kolektyvinės sutartis: derybų principai ir eiga; kolektyvinių sutarčių sudarymas, kolektyvinės sutarties taikymas ir turinys.

  Dalyvio mokestis - 90 Eur. Į kainą įskaičiuota metodinės medžiagos komplektas (el. formatu), el. dalyvio pažymėjimas. Jei pageidaujate dalyvauti, prašytume užpildyti žemiau esančią registracijos anketą. Užsiregistruoti į seminarą galite ir tel. (8 5) 205 1492, 8 699 98531, 8 699 98350. 

  Registracijos anketa

  Norėdami užsiregistruoti, prašome būtinai užpildyti visus anketos laukelius, pažymėtus žvaigždute (*).
  Jei renginyje ketina dalyvauti daugiau nei 3 asmenys, kitų dalyvių pavardes prašytume įrašyti laukelyje „Papildoma informacija“.  
  Jei dalyvaujate kaip fizinis asmuo, vietoje įmonės pavadinimo nurodykite dalyvaujančio asmens vardą ir pavardę. Jei nepavyksta užsiregistruoti internetu, registruokitės tel. 8 699 98531, 8 699 98350 arba rašykite el. p. info@ziniuera.lt

   

   
   
   

   
  Sutinku gauti informaciją apie „Žinių era“ organizuojamus mokymus, išankstines renginių kainas*:  Į viršų